SHANDONG RICHTONE INDUSTRIAL CO., LTD se nachází v průmyslové zóně xishui, město Dongying. Je blízko největšího severního čínského přístavu - přístavu Qingdao. Je to větší specializovaný výrobce motocyklových duší a pneumatik v Číně.

Naše společnost vstoupila v roce 2014 do nejmodernější výrobní linky pneumatik. K výrobě motocyklových pneumatik používejte technologii automobilových pneumatik, která kombinuje vyspělou technologii Tchaj-wanu a Japonska. Továrna je v přísném souladu s procesem výroby pneumatik, od surovin po výrobu až po hotovou pneumatiku. Varioustypy dobře vybavených laboratoří, zaměstnávají přední výzkumné pracovníky v oboru tiretechnologie, neustálého zlepšování a inovací, aby pneumatika mohla také dosáhnout lepšího výkonu v extrémně drsných podmínkách. Získali jsme certifikát ISO9001ã € CCCã € E-MARKã € DOT atd.

„DĚLEJTE TO LEPŠÍ - jako marketingová filozofie. Dodržování„ kvality na prvním místě, nejprve integrity, kreativity a snahy o vyšší “víru. Po našem experimentálním vzorci a přizpůsobení technologie naše pneumatiky již vstoupily na trh s nejvýhodnější cenou a nejlepší kvalitou pro všechny naše zákazníky.

Srdečně vítáme všechny klienty z domova i ze zahraničí, aby navštívili naši továrnu a vzájemně spolupracovali.